Medieprogram for fotballandslaget

I forbindelse med fotballandskampene mot Hviterussland (privat) og Tyskland (VM-kval) på Ullevaal stadion, er det lagt opp til dette medieprogrammet.
Martin Samuelsen, West Ham, er landslagets yngstemann. FOTO: Vegard Wivestad Grøtt/NTB Scanpix

Program og fordeling av spillere på pressetreff for samlingen i forbindelse med kampene mot Hviterussland og Tyskland.

 

Halve troppen er tilgjengelig på de daglige pressetreffene. Landslagssjef Per-Mathias Høgmo vil ha egne pressekonferanser. 
Se fordeling av spillere nederst i saken.  

Mandag 29. august

17.30: Pressekonferanse med Per-Mathias Høgmo, Thon Hotel Oslofjord, Sandvika.
17.45  Pressetreff halv tropp, Thon Hotel Oslofjord, Sandvika.
20.00  Trening, Nadderud stadion.

Tirsdag 30. august

13.15  Pressekonferanse, landslagssjef Per-Mathias Høgmo, Thon Hotel Oslofjord
13.30  Pressetreff halv tropp, Thon Hotel Oslofjord
16.30  Trening, Ullevaal Stadion
Spillerne deltar på Barnas Dag på Ullevaal i etterkant av treningen

Onsdag 31. august

19.30  Norge – Hviterussland, Ullevaal Stadion

Torsdag 1. september

12.30 Trening, Nadderud
15.30  Pressekonferanse, landslagssjef Per-Mathias Høgmo, Thon Hotel Oslofjord
15.45  Pressetreff halv tropp, Thon Hotel Oslofjord

Fredag 2. september

15.30  Pressekonferanse, landslagssjef Per-Mathias Høgmo, Thon Hotel Oslofjord
15.45 Pressetreff halv tropp, Thon Hotel Oslofjord

Lørdag 3. september

13.30  Pressetreff halv tropp, Thon Hotel Oslofjord
16.30  Pressekonferanse, landslagssjef Per-Mathias Høgmo og en spiller, Ullevaal Stadion
17.00 Trening, Ullevaal Stadion (åpen for media første 15 min.)

Søndag 4. september

20.45 Norge-Tyskland, Ullevaal Stadion

Se landslagstroppen her

Intervjuønsker spillere meldes inn via NFFs presseapp eller 922 87 219 / svein.graff@fotball.no  senest kl 09.00 samme dag. Det er kun spillere som blir meldt inn som stiller på pressetreff.

Mandag 29.08. - følgende spillere tilgjengelige for innmelding:

Jarstein
Grytebust
Nyland 
Aleesami 
Diomande
Berget 
Skjelbred 
Helland 
Strandberg
King 
Skjelvik 
Svensson 

Tirsdag 30.08. - følgende spillere tilgjengelige for innmelding:

Va. Berisha
Ve. Berisha
Johansen
Hovland
Tettey
Forren 
Henriksen 
Linnes 
Nordtveit 
Samuelsen
Selnæs 
Søderlund 

Torsdag 01.09. - følgende spillere tilgjengelige for innmelding:

Jarstein
Grytebust
Nyland 
Aleesami 
Diomande
Berget 
Skjelbred 
Helland 
Strandberg
King 
Skjelvik 
Svensson  

Fredag 02.09. - følgende spillere tilgjengelige for innmelding:

Va. Berisha
Ve. Berisha
Johansen
Hovland
Tettey
Forren 
Henriksen 
Linnes 
Nordtveit 
Samuelsen
Selnæs 
Søderlund 

Lørdag 03.09. - følgende spillere tilgjengelige for innmelding:

Jarstein
Grytebust
Nyland 
Aleesami 
Diomande
Berget 
Skjelbred 
Helland 
Strandberg
King 
Skjelvik 
Svensson 

Tilbake