NSF-styret 2014-15

Dette er styret i NSF, pr. 12. november 2014. Med kontaktinformasjon. E-post til styret: nsfnytt@icloud.com
Fra v: Vegard Jansen Hagen, Gunnar Grindstein, Henrik Odiin, Mette Sjølie, Bertil Valderhaug, Karin Hanstensen og Reidar Sollie. FOTO: JAN PETTER LYNAU, VG

Her finner du oversikt over dagens NSF- styre med epost-adresser.

Leder: Reidar Sollie, Dagsavisen.
Tlf.: 22998160 - Mobil: 971 65 428
E-post: reidar.sollie@dagsavisen.no

Nestleder: Gunnar Grindstein jr., NRK
Troms.
Mobil: 918 38 445
E-post: gunnar.grindstein@nrk.no

Sekretær: Henrik Odiin, VG
Mobil: 911 82 906
E-post: henrik.odiin@vg.no

Styremedlem: Vegard Jansen Hagen, TV 2
 Mobil: 959 21 888
E-post: vjh@tv2.no

Styremedlem: Magnus Aabech, NTB
Mobil: 911 82 906
E-post: magnus.aabech@ntb.no

Styremedlem: Camilla Klovning, Stavanger Aftenblad
Aftenposten. Mobil: 993 79 090
E-post: camilla.klovning@aftenbladet.no


Kasserer: Karin Hanstensen,
Østlandets Blad. Tlf.: 64855017
Mobil: 934 61 430
E-post: karin.hanstensen@rkl.no
Blystadringen 6b
2014 Blystadlia

Valgkomite: Kjell-Eirik
Mikkelsen, Bergensavisen (leder),
Mattis Røhne,
Hamar Arbeiderblad,Arild Andersen,
NRK.

Medlemskort: Karin Hanstensen
(se over)
Husk bilde ved bestilling av nytt kort.
 

Tilbake